Oční ordinace
side_menu
plus     Lékařský tým

plus     O Nás

plus     Objednávky

plus     Akce

plus     Studovna

plus     Kontakty


Móda a životní styl
side_menu
Glasses

oční ordinace                                     oční optika

O nás

Náš tým

  

 

MUDr. Jana Kühnelová - Popovská - vedoucí lékar, odborný garant pro oftalmologii

MUDr. Žaneta Benešová - Foltinová

MUDr. Alice Kovářová

MUDr. Marina Chariková

 

Kateřina Purkrábková - vedoucí optiky, optik-optometrista 

Jana Veszelková - sekretářka

Rudolf Fejtek - odborný asistent pro optometrii

Andrea Plachá - optik, optometrista

 

Milada Mrvová - asistentka prodeje

Alena Kalinová - asistentka prodeje

Johana Kühnelová - student

 

Nina Čampulka - akademická malířka ,vizážistka

Malba 1 Malba 2 Malba 3 Malba 4

náš úkol

Hlavní náplní naší práce je spokojenost klientů, kteří zavítají do naší optiky. Od měření zraku na nejmodernějších přístrojích až po odborné poradenství při výběru brýlových obrub a brýlových čoček. Při zpracování Vašich brýlí používáme nejmodernější přístroje - bezšablonové brusy, díky kterým jsou brýle zhotoveny co nejrychleji a to s nejvyšší přesností a kvalitou. Nabízíme Vám zhotovení brýlí na počkání (v rámci našich skladových zásob). Při objednávce speciálních brýlových čoček si na nové brýle počkáte pár dní, ale věříme, že budete spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

měření zraku a aplikace kontaktních čoček 

Měření zraku a aplikaci všech typů měkkých kontaktních čoček provádíme odborně a na nejmodernějších přístrojích - OCT Spectralis Blue Peak, anomaloskop ( barvocit), bezkontaktní tonometr,..., které Vám zaručují pohodlí, bezpečnost a správnost naměřených hodnot. Úzce spolupracujeme s lékaři, tzn. že všichni naši klienti mají dvojnásobnou péči.

Jak zvolit správný typ kontaktních čoček? Na tuto otázku Vám pomůžeme najít odpověď.

Je třeba zvážit pro jaký účel chcete kontaktní čočky nosit, současně musíme přihlédnout také k možnosti správné korekce vzhledem k refrakční vadě. Není nijak neobvyklé, že se naměřené hodnoty ve Vašich brýlích mohou lišit od finální hodnoty Vašich kontaktních čoček. Pokud se rozhodnete nosit kontaktní čočky, pamatujte, že kontaktní čočka je doplněk k Vašim brýlím a ne opačně. Počítejte i s pravidelnými kontrolami, které máte zdarma a které nejsou nijak náročné. Všechny informace Vám rádi poskytneme na našem pracovišti. Budeme se na Vás těšit.

 

 

Objednávky

Objednat se u nás můžete telefonicky, nebo přes internet zde sekce Objednávky ( kalendář), nebo na webovém portále http://www.znamylekar.cz/ v kalendáři.

Pokud Vám termín přes internet nevyhovuje, neváhejte nás kontaktovat telefonicky:

312 240 566, 774 184 420 

při akutních obtížích Vás objednáme (po- pá) do 24 hodin

při neakutních obtížích Vás objednáme do týdne

Chcete-li se objednat v jednom termínu na kontrolu kontaktních čoček i na kontrolu lékaře objednáme Vás (po-pá) do 24 hodin. Je možná i kontrola v sobotu - individuálně po předchozí telefonické domluvě s p. Moravcovou na tel.: 736 48 05 88  glasses